Hotel Impuls

ubytovanie Liberec
 

*** Hotel Impuls / ubytovanie Liberec

Hotel Liberec Impuls
Hotel Impuls *** ubytovanie Liberec XXIII - Doubí (Liberec) Jediný hotel v Liberci, ktorý poskytuje toľko služieb za tak nízke ceny: WiFi zadarmo, wellness balíčky, disko a tanečné večery na želanie. Veľké, zabezpečené parkovisko aj pre autobusy.

Liberec hotel Impuls ubytovanie :
Hotel Impuls ponúka ubytovanie v 2-lôžkových izbách a apartmánoch novo vybavených plnohodnotnou kuchyňkou. Všetky izby hotela sú vybavené toaletami, sprchovacími kúty, televíziou, telefónom a Internetom WIFI.

Ubytovanie Liberec hotel Impuls služby :
Novo možnosť relaxácie v modernej infrasaune, parnej saune a bazéne s minerálnou vodou alebo naopak si môžete pretiahnuť svoje telo v posilňovni. Relaxačné balíčky na dotaz. Parkovanie je zabezpečené na uzamykateľnom hotelovom parkovisku s kapacitou 35 osobných áut a 2 autobusy.

Liberec ubytovanie hotel Impuls reštaurácia :
Súčasťou hotela Impuls je tradičná reštaurácia. Útulná sála, v príjemnom prostredí, pojme kapacitu cca 60 ľudí. Menu reštaurácie ponúka tradičnú českú i medzinárodnú kuchyňu. Špeciality šéfkuchára určite poteší každého hosťa reštaurácie. Priestory reštaurácie sú vhodné aj na konanie rôznych seminárov a konferencií.

Ubytovanie v Liberci hotel Impuls bar :
Bar je vybavený pohodlným ratanovým nábytkom so 40 miestami. V letnom období je v prevádzke aj letná terasa s kapacitou 30 miest. V bare si môžete vybrať z radu značkových českých i zahraničných vín, ale tiež skúsiť lahodné české pivo. Barman pre Vás podľa Vášho želania namieša vynikajúci koktejl alebo pripraví výbornú kávu.

Hotel Liberec ubytovanie Impuls okolie :
Hotel sa nachádza v Liberci, 5 minút jazdy od zábavného centra Babylon a 10 minút jazdy od športových lyžiarskych areálov - zjazdársky areál Ješted a bežecký areál Vesec. Centrum mesta je dostupné mestskou hromadnou dopravou priamo od hotela a cesta trvá cca. 10 min. Do Prahy je to len hodina jazdy po diaľnici.

Liberec hotel ubytovanie Impuls Centrum Babylon :

Hlavnou turistickou atrakciou Babylonu je veľký Aquapark - prvý svojho druhu v Českej republike. Je tvorený sústavou bazénov s vodnými chrliči, vodopádmi, kaskádami, tobogány a atrakciami pre deti, príjemnú relaxáciu ponúka pobyt v romantických jaskyniach s morskými akvárii. Súčasťou Aquaparku sú turecké parné kúpele, fínská sauna s vonkajším ochladzovaním, masáže a solária. Vnútri Aquaparku sú tiež tri reštaurácie.
Hotel Liberec Impuls - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Liberec Impuls - hotel má reštauráciuHotel Liberec Impuls - hotel má vináreňHotel Liberec Impuls - možnosť pripojenia na internetHotel Liberec Impuls - k dispozícii letná terasaHotel Liberec Impuls - k dispozícii kavareňHotel Liberec Impuls - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Liberec Impuls - Iybz sú vybavené televízoromHotel Liberec Impuls - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Liberec Impuls - Izby s vlastnou toaletouHotel Liberec Impuls - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: